O firmie

Automationstechnik Sp. z o.o. jest dostawcą maszyn i linii montażowych przeznaczonych do automatyzacji procesów produkcyjnych. Każdy z projektów jest indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta.

Oferta firmy skierowana jest głównie do producentów części i podzespołów samochodowych jak również do pozostałych branż takich jak AGD, elektrotechnika oraz innych gałęzi przemysłu. Rozwiązania oparte są na konstrukcjach z profili aluminiowych i systemach transportowych z użyciem stołów obrotowych oraz robotów przemysłowych. Do sterowania wykorzystywane są sterowniki PLC wiodących producentów: SIEMENS, Mitsubishi, Rexroth Indramat.

Projektowanie

Projektowanie przy użyciu najnowszego oprogramowania, doświadczona kadra inżynierska, wizualizacja 3D.

Wykonawstwo

Wykonawstwo urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną, zgodnie z wymaganiami Klienta oraz uzgodnionym harmonogramem.

Serwis

Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Usługi w zakresie relokacji maszyn i linii technologicznych na terenie Polski i Europy.

Satysfakcja Klienta

Wdrożony system ISO 9001:2015 gwarantuje spełnienie oczekiwań Klientów.

Realizacje

Nasi partnerzy wykonawczy

Indie Indie Meksyk Meksyk Korea Południowa & Chiny

Zaufali nam

Ilustracja

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Podaj swoje imię i nazwisko
  Podaj swój adres e-mail
  Podaj swój numer telefonu
  Podaj temat wiadomości
  Podaj załącznik
  Podaj treść zapytania

  Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków. Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Automationstechnik Sp. z o. o. informacji handlowo-marketingowych, poprzez urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS) także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:

  Podaj poprawną odpowiedź
  Home home Kontakt kontakt
  Oferta handlowa oferta