Automatyzacja produkcji i budowa maszyn

Firma Automationstechnik jest dostawcą stanowisk i linii do automatyzacji procesów montażu realizowanych na specjalne zamówienie Klienta poprzez projekt, wykonawstwo, montaż, uruchomienie oraz serwis. Rozwiązania są skierowane w większości dla branży samochodowej, produkowane na urządzeniach oraz liniach montażowych podzespoły odpowiadają między innymi za bezpieczeństwo kierującego samochodem oraz pasażerów.

Automationstechnik realizuje również rozwiązania dla pozostałych branż przemysłowych takich jak RTV i AGD, producentów elektrotechniki użytkowej, okuć okiennych, transportu w przemyśle spożywczym. Zastosowane w rozwiązaniach systemy transportowe firmy Bosch Rexroth ( przenośniki paletowe – pasowe, łańcuchowe) razem z kompletnym systemem aluminiowych profili montażowych i elementów złącznych zdobyły uznanie u Klientów .

Projektowanie

Projektowanie przy użyciu najnowszego oprogramowania, doświadczona kadra inżynierska, wizualizacja 3D

Wykonawstwo

Wykonawstwo urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną, zgodnie z wymaganiami Klienta oraz uzgodnionym harmonogramem.

Serwis

Automationstechnik świadczy usługi serwisowe gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie relokacji maszyn i linii technologicznych na terenie Polski i Europy

Satysfakcja Klienta

Wdrożony system ISO 9001:2015 gwarantuje spełnienie oczekiwań Klientów.

Mapa wdrożeń, partnerów i oddziałów

Mapa wdrożeń, partnerów i oddziałów

Realizacje

Nasi partnerzy wykonawczy

Indie Indie Meksyk Meksyk Korea Południowa & Chiny

Zaufali nam

Ilustracja

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Podaj swoje imię i nazwisko
  Podaj swój adres e-mail
  Podaj swój numer telefonu
  Podaj temat wiadomości
  Podaj załącznik
  Podaj treść zapytania

  Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków. Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Automationstechnik Sp. z o. o. informacji handlowo-marketingowych, poprzez urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS) także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:

  Podaj poprawną odpowiedź
  Home home Kontakt kontakt
  Oferta handlowa oferta