Handlowiec

Poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Handlowca, która dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy dynamiczną firmą z branży handlowej, specjalizującą się w sprzedaży specjalistycznych produktów i usług na rynku krajowym. Jeśli posiadasz umiejętności sprzedażowe, jesteś komunikatywny i chcesz rozwijać się w branży handlowej, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:
· Aktywna sprzedaż produktów/usług naszej firmy
· Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
· Negocjowanie warunków umów oraz finalizowanie transakcji
· Monitorowanie rynku i identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych
· Przygotowywanie raportów sprzedażowych i analiza wyników

Wymagania:
· Doświadczenie w sprzedaży (preferowana w branży handlowej)
· Umiejętność budowania relacji z klientami i negocjacji
· Silne umiejętności komunikacyjne i przekonywania
· Orientacja na wyniki i zdolność do pracy pod presją
· Znajomość rynku i trendów w branży przemysłowej
· Prawo jazdy kategorii B
· Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu biegłym

Oferujemy:
· Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji od sprzedaży
· Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
· Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu
· Elastyczne godziny pracy
· Pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowy, bony świąteczne)

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wyzwania, jest gotowa na rozwój w branży handlowej i posiada umiejętności sprzedażowe, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: rekrutacja@automationstechnik.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli wyrażasz zgodę, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, uprzejmie prosimy w CV o zawarcie następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Automationstechnik Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@automationstechnik.pl.

Handlowiec
Spis treści

Ilustracja

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Prosimy o wypełnienie zamieszczonego formularza, w temacie wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Prosimy również o przesłanie w formie 1 załącznika (pdf) wymaganych do celów rekrutacji dokumentów aplikacyjnych / CV, list motywacyjny/. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków. Klikając w przycisk „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli wyrażają Państwo zgodę, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, uprzejmie prosimy w CV o zawarcie następującej klauzuli: „ Zgadzam się na przetwarzanie przez Automationstechnik Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@automationstechnik.pl. Niezależnie od powyższego informujemy, iż Automationstechnik Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.

  Podaj swoje imię i nazwisko
  Podaj swój adres e-mail
  Podaj swój numer telefonu
  Podaj temat wiadomości
  Podaj plik CV
  Podaj treść wiadomości
  Podaj poprawną odpowiedź
  Home home Kontakt kontakt
  Oferta handlowa oferta