Operator wiertarki

Ogłoszenie o pracę na stanowisko do MAG – obróbka profili


Poszukiwany pracownik: Operator wiertarki

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego pracownika, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w sektorze handlu hurtowego i posiadającą szeroką gamę produktów. Nasza firma priorytetowo traktuje wysoką jakość produktów oraz zadowolenie klientów, dlatego poszukujemy osoby, która podziela nasze wartości i jest gotowa do aktywnego uczestnictwa w procesie sprzedażowym.

Obowiązki:
- Prace wiertarskie na wiertarko-frezarce
- Obsługa piły tarczowej do cięcia profili aluminiowych (w ramach zastępstwa)
- Realizacja zleceń produkcyjnych
- Kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną
- Dbałość o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

Wymagania:
- Doświadczenie w obróbce skrawaniem (frezowanie, wiercenie, itp.)
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Zdolności manualne
- Umiejętność pracy w zespole
- Dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
- Zaangażowanie i proaktywne podejście do wykonywania obowiązków
- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowy, bony
Świąteczne, dofinansowanie wypoczynku)
- Elastyczne godziny pracy
- Darmowy parking


Jeśli jesteś osobą, która ma doświadczenie na podobnym stanowisku, jesteś
zmotywowana/-y i gotowa/-y do pracy w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: rekrutacja@automationstechnik.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.


Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli wyrażają Państwo zgodę, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, uprzejmie prosimy w CV o zawarcie następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Automationstechnik Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@automationstechnik.pl.

Operator wiertarki
Spis treści

Ilustracja

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Prosimy o wypełnienie zamieszczonego formularza, w temacie wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Prosimy również o przesłanie w formie 1 załącznika (pdf) wymaganych do celów rekrutacji dokumentów aplikacyjnych / CV, list motywacyjny/. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków. Klikając w przycisk „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Automationstechnik Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 20A, 30-363 Kraków, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli wyrażają Państwo zgodę, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, uprzejmie prosimy w CV o zawarcie następującej klauzuli: „ Zgadzam się na przetwarzanie przez Automationstechnik Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@automationstechnik.pl. Niezależnie od powyższego informujemy, iż Automationstechnik Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.

  Podaj swoje imię i nazwisko
  Podaj swój adres e-mail
  Podaj swój numer telefonu
  Podaj temat wiadomości
  Podaj plik CV
  Podaj treść wiadomości
  Podaj poprawną odpowiedź
  Home home Kontakt kontakt
  Oferta handlowa oferta